Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Apsiginkluokite… informacija

Apsiginkluokite… informacija
22 rugpjūčio, 2017 lina.augustauskaite

Ar žinote, kad 42 proc. moterų jaučia, kad sveikatos apsaugos srities specialistai su jomis bendrauja nepakankamai oriai ir pagarbiai? Daugybė moterų yra nusivylusios informacija, kurią gauna po savo skundų, susijusių su gausiu kraujavimu. Joms tenka papildomai savarankiškai tuo domėtis arba ieškoti antros nuomonės. Beveik 50 proc. moterų, turinčių gimdos miomų, nėra informuojamos apie miomų šalinimo operacijos potencialius pavojus ir komplikacijas, o daugybei iš jų nieko nepapasakojama apie mažiau rizikingas nechirurgines gydymo galimybes, tokias, kaip selektyvusis progesterono receptorių moduliatorius (ulipristalio acetatas).

 

Viso to pasekmė – daugybė moterų, kenčiančių nuo gimdos miomų, kurioms trūksta informacijos, jos jaučiasi nusivylusios, piktos.

Kai kurios, nusivylusios sveikatos priežiūros įstaigomis ir jų abejingumu, atsigręžė į alternatyviąją mediciną. Iš tiesų, Jungtinėje Karalystėje vykdytoje apklausoje, 62 proc. moterų, turinčių gimdos miomų, jautėsi nepatenkintos gauta informacija apie gydymo galimybes, o 40 proc. prireikė 10 ir daugiau apsilankymų pas šeimos gydytoją, kol jos gavo siuntimą pas ginekologą. Ar alternatyviosios medicinos – mitybos, praturtintos aviečių lapais ir imbiero šaknimis, akupunktūros ar masažų – pasirinkimas yra protinga išeitis?

Deja, nors subalansuota mityba ir reguliari mankšta gali padėti ir tinka visoms, be licenzijuoto sveikatos specialisto patarimo galite likti nežinioje arba galvoti, kad moksliškai nepagrįstos priemonės jus išgydys.

 

Ko klausti ir kaip klausti

 

Esate geriausia savo sveikatos saugotoja. Pasitikėkite nuojauta: jei jaučiate, kad informacijos nepakanka, nesigėdinkite ir klauskite.

Svarbu nuodugniai viską sužinoti apie savo ligą, gydymo galimybes ir bet kurio pasirinkto miomų gydymo metodo trumpalaikį ir ilgalaikį šalutinį poveikį.

Jei abejojate savo gydytojo paslaugų kokybe, ne bėda, jei kreipsitės antros nuomonės. Raskite sau tinkamą gydytoją.

Kaip tai padaryti:

  1. Ieškokite rekomendacijų. Galite klausti savo šeimos gydytojo, draugų, susirasti besigydančių nuo tokių pat ligų.
  2. Pasirinkite gydytoją, kuris gali išspręsti jūsų sveikatos problemas.

Ieškote gydytojo, kuris patyręs ir turi žinių apie gimdos miomų gydymą (https://www.facebook.com/DBartkeviciene/?fref=ts). Užsitikrinkite, kad konsultuojatės su mediku profesionalu, turinčiu jums reikalingos patirties. Kai apsilankote pas ginekologą, jis(-i) turėtų jums papasakoti apie visas prieinamas gydymo galimybes, tinkamas būtent jums.

  1. Atlikite namų darbus

Dėl šiuolaikinių technologijų galite greitai ir paprastai sužinoti apie bet kurį jus dominantį gydytoją, taip pat apie jo specializaciją ir kompetenciją. Dalis jūsų namų darbo – padėti gydytojui nustatyti diagnozę, sudarant simptomų sąrašą, ligos istoriją ir ateities planus, liečiančius sveikatą (galbūt planuojate nėštumą?). Tokiu būdu gydytojas gali susidaryti pilną jūsų sveikatos būklės vaizdą ir tinkamai patarti.

 

Žinios jums suteiks galios

Tai tiesa – tradicinė sveikatos priežiūros sistema yra nuvylusi daugybę moterų. Bet jums nereikia būti viena iš jų. Yra gydytojų, kurie skirs pakankamai laiko ir dėmesio, norėdami užtikrinti, kad esate visapusiškai informuota apie savo galimybes. Vietoj alternatyvių gydymo būdų rinkitės licencijuotus medicinos profesionalus, kurie specializuojasi miomų gydyme.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Send this to a friend