Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kaip gimdos mioma paveikė mano gyvenimą: Katherine istorija

Kaip gimdos mioma paveikė mano gyvenimą: Katherine istorija
10 kovo, 2015 amarone

KatherineHill1Kaip gimdos mioma paveikė mano gyvenimą: Katherine istorija

Gimdos miomos simptomai vaikų slaugytojai Katherine Hill buvo ypač sunkūs, pasireiškė didelio laipsnio anemija, moteris išgyveno nuolatinę baimę, kad kraujoplūdis gali prasidėti pačiu netinkamiausiu metu darbe ar iškylaujant, bendraujant su draugais.

43 metų Katherine ištekėjusi, gyvena Nottingame, Anglijoje. Moteris pasakoja: “Tai buvo siaubinga. Gyvenau nuolatinėje įtampoje ir baimėje. Būdavo momentų, kai aš turėdavau bėgte skubėti į tualetą, nes plūsdama krauju būčiau pritaškiusi visur. Svečiuodamasi kieno nors namuose aš nuolat išgyvendavau košmarą, be galo bijojau, kad galiu pradėti nesustabdomai kraujuoti. O vieną kartą, prasidėjus kraujoplūdžiui, per valandą sunaudojau dešimt tamponų, kraujas vis plūdo, visi labai išsigandom…

Draugai mane nusilpusią tada skubiai nuvežė į greitosios pagalbos skyrių nes praradau labai daug kraujo“.

„Tokios situacijos man visada buvo didelis stresas ir gėda. Prisimenu ir dieną, kai mieste susitikome su draugais papietauti, o po to aš turėjau eiti namo prisidengdama užpakalį rankine, nes kraujas persisunkė per visus drabužius“

Katherina pataria visoms moterims pasitikrinti ir pasikonsultuoti su ginekologų, jei mėnesinės būna gausios ir skausmingos: „Būtinai nueikite ir pasitikrinkite, nes gali būti, kad gausus kraujavimas – esančių miomų požymis. Jei jums mėnesinių metu taip skauda, kad negalite paeiti ar kraujuoja taip gausiai, kad nebežinote ką daryti – tai tikrai nėra normalu. O jei jums diagnozuotų miomas, būtinai aiškinkitės ir sužinokite kuo daugiau apie simtomus, ligos eigą, visas įmanomas gydymo ir pagalbos galimybes. Drąsiai aptarkite su gydytoju gydymo galimybes, raskite tinkamiausią būtent jums. Iš savo skaudžios patirties žinau, kad tikrai yra gydymo būdai ir metodai, kurie jums padės sumažinti ar visai atsikratyti miomų sukeliamų simptomų, susigrąžinti normalų gyvenimą“.

 

Daugiau informacijos apie gimdos miomas, simptomus, diagnostiką bei gydymo metodus ir pagalbą galite rasti: gimdosmioma.lt [i], the British Fibroid Trust at www.britishfibroidtrust.org.uk or NHS Choices at www.nhs.uk


[1] NHS Choices 1, Fibroids, at: http://www.nhs.uk/conditions/Fibroids/Pages/Introduction.aspx (Accessed January 2014)
[i] gimdosmioma.lt was fully developed and funded by Gedeon Richter

UK/GYN/1113/0057(3)a 

Send this to a friend