Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Bandant pastoti: potyriai, su kuriais susiduria pacientės, turinčios miomų

Bandant pastoti: potyriai, su kuriais susiduria pacientės, turinčios miomų
12 liepos, 2017 lina.augustauskaite

Daugybei moterų bandymas pastoti – laimingas ir džiugus laikotarpis gyvenime. Jos skaito „ko laukti besilaukiant“ tipo straipsnius, žymisi vaisingas dienas ir parduotuvėse grožisi mielais kūdikių drabužėliais. Tačiau moterims, turinčioms gimdos miomų, taip būna ne visada, nes kai kurios iš jų sunkiai pastoja.

 

Bandančios pastoti – emocijų karuselėje

 

Jei norite ir bandote tapti mama, bet iki šiol tai nepavyko, gali būti labai liūdna žiūrėti į kūdikių reikmenų reklamas arba linksmas nėščias koleges. Pasaulis pilnas žmonių, kalbančių apie tai, kokios nuostabios būna mamos, kokia puiki jų mama ir kaip neįtikėtina būti mama, o jūs tegalite galvoti: aš irgi to noriu. Kodėl ne aš?

Nors gimdos miomos ne visada trukdo pastoti, jos gali tai daryti – ypač jei auga į gimdos ertmę. Gimdos miomos gali būti įvairių formų ir atsirasti įvairiose gimdos vietose bei aplink ją.

Laimei šiandien medikamentinis miomų gydymas jau kompensuojamas ir Lietuvoje, tad tapo prieinamas visoms moterims, kurioms šio gydymo reikia.

 

Pagaliau nėščia!

Turbūt nėra didesnio džiaugsmo nei laikyti rankose kūdikį, kurio laukėte labai labai ilgai. Kuo sunkesnis kelias veda šios akimirkos link, tuo didesnį džiaugsmą ir dėkingumą pajusite jai atėjus. Motinystė nėra savaime suprantamas dalykas.

Pozityvioji šio reikalo pusė yra atsiminti tai, kad gimdos miomos nereiškia, kad negali pastoti. Tai reiškia, kad pastoti gali būti sunkiau, o jums gali prireikti pirmiausia susitvarkyti su miomomis, kad galėtumėte pastoti ir be problemų išnešioti kūdikį. Pozityvios mintys turi daug galios ir padės jums nenusiminti.

Dr. Carrie Jones siūlo 5 patarimus, kaip išlikti pozityviai:

  • Raskite laiko sau, net jei tai būtų vos 5–10 min.
  • Rašykite dienoraštį.
  • Pasikabinkite matomose vietose raštelius, primenančius apie jūsų stiprybes ir pozityvias mintis.
  • Nepamirškite poros santykių. Suplanuokite pasimatymą, nustebinkite vienas kitą.
  • Venkite negatyvumo! 

Auginimo prasmė gyvenime

Pati buvimo mama esmė – tai duoti gyvybę kitam. Nors ne visos esame mamos tradicine to prasme, visos turime gebėjimą rūpintis kitais žmonėmis. Kartais gyvybę kažkam suteikiame fiziškai – maitiname ar remiame tuos, kurie skursta. Kartais tai darome emociškai – guodžiame, įkvepiame jėgų ar vilties žmonėms, išgyvenantiems sunkumus.

Jei tai skamba kaip neįmanomas įvykdyti planas, nes neturite pinigų, laiko ar energijos, pradėkite nuo mažų dalykų. Net paprasčiausia nuoširdi šypsena gali kažkam palengvinti sunkią dieną. Į darbą atsinešta kepinių lėkštė bendradarbiams sukuria daug pozityvumo, ypač sunkiais pirmadieniais.

Pabandykite atrasti gyvybės davėją savyje, kad ir kaip jis pasireikštų jūsų gyvenime šiuo metu. Atpažinkite savo pasiekimus ir pagirkite save už juos. Mylėti ir priimti save tokią, kokia esate, padės jums būti geresne mama, kai tam ateis laikas. Prisiminkite – nepraraskite vilties vos susidūrusi su nevaisingumo problemomis dėl miomų. Pasitelkite tam savo jėgas! Pasikonsultuokite su gydytoju.

O visoms, besitikinčioms tapti mamomis tradicine to prasme, linkime, kad jūsų svajonės taptų tikrove.

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Send this to a friend