Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Susikurkite SPA namuose! Įkvepiančios procedūros toms, kurios kenčia nuo gimdos miomų simptomų

Susikurkite SPA namuose! Įkvepiančios procedūros toms, kurios kenčia nuo gimdos miomų simptomų
21 gruodžio, 2015 Janos Penzes

Procedūros namuose, kai gimdos miomos neleidžia mėgautis SPA centruose.

Gimdos miomos moterims kasdien diktuoja savas sąlygas ir gyvenimo būdą, taip pastebimai blogindamos gyvenimo kokybę1. Skausmas, diskomfortas ir įvairiausios kitos netikėtos nemalonios situacijos dėl gimdos miomų gali sutrukdyti pailsėti ar tiesiog atsipalaiduoti tada, kai to labiausiai reikia.

Dažniausiai pasitaikantis gimdos miomų simptomas yra gausus, kartais užsitęsiantis mėnesinių kraujavimas. Tokie kraujavimai ir spontaniniai pakraujavimai tarp mėnesinių bet kurią moterį gali atgrasinti nuo noro pasimėgauti masažu SPA centre ar apsilankyti kitoje vietoje, kur įprastą kasdienę aprangą tenka pasikeisti į mažiau kūną pridengiančius drabužėlius. Ir nesvarbu, kad labai norisi atpalaiduojančio masažo raumenims, odai ar sielai, deja… Jūs tiesiog pakraupstate nuo minties, kad teks atsisėsti ant drėgno, šilto akmeninio gulto greta kitų žmonių? Tačiau niekas neuždraudė jums savo namuose pakvėpuoti eukalipto eterių garais, kol maži vandens garų lašeliai atveria ir valo jūsų odos poras! Šiek tiek pastangų, ir puikiausiu SPA galite mėgautis namuose.

Namų SPA kaukės

Pirmiausia, susikurkite nuotaiką ir aplinką atsipalaidavimui ir grožio procedūroms: uždekite žvakių, išjunkite ryškias šviesas, susiraskite raminančios muzikos (internete rasite daugybę meditacijai skirtų garso takelių, paįvairintų paslaptingais džiunglių, okeano garsais ar fleitos melodijomis, tiesiog išsirinkite sau tinkamą).

Pradėkite nuo garų vonelės su žolelėmis veidui. Daugiau informacijos galite rasti www.wholeliving.com. Naudokite savo mėgstamiausią eterinį aliejų. Garai ir eteriai atvers odos poras, padarys odą imlesnę kaukei ir, žinoma, atpalaiduos jūsų protą ir išlaisvins mintis. Jūsų vonios kambarys turi kvepėti levandomis, ramunėlėmis, pelargonijomis, apelsinais ar eukaliptu. Juk tai namų SPA!

Tada atsukite karštą vandenį duše ir leiskite tekėti srovei 10 minučių, kol vonios kambarys prisipildys šilumos ir garų. Per tą laiką pasiruoškite ir užsitepkite mėgstamą savo gamybos veido kaukę. Panaudokite ingredientus, apie kuriuos esate kur nors girdėjusi, o gal turite šeimos moterų mėgstamą receptą pasigaminti šviesinančią, minkštinančią, drėkinančią ar stangrinančią veido odos kaukę?

Neužmirškite palepinti ir plaukų, pamaitinkite juos tam skirtais kondicionieriais (galima tepti tiesiog ant sausų plaukų) arba jūsų pasigaminta plaukų kauke iš avokado ar alyvuogių aliejaus. Iššukuokite plaukus retomis šukomis, taip pamasažuosite galvos odą. Užsidėkite dušo kepurėlę ir duokite laiko suveikti magiškai kaukės galiai. Galime lažintis, po tokių procedūrų išeisite iš vonios kambario atjaunėjusi ir švytinti!

Namų SPA kūnui ir protui

Jei kenčiate nugaros ar pilvo skausmus, pats laikas skirti keletą minučių ramybei ir meditacijai. Stresas, gyvenimo tempas, technologijos ir skubėjimas – tokia mūsų kasdienybė, tad keletas ramybės ir meditacijos akimirkų gali neįtikėtinai sumažinti kūno ir protinę įtampą. Atsisėskite vonios kambaryje, o jei turite tinkamą kėdę – įsitaisykite tiesiog po dušu. Internete tikrai rasite meditacijai skirtų garso įrašų, padėsiančių sukoncentruoti dėmesį į kvėpavimą, atpalaiduoti raumenis, natūraliai nuslopinti skausmą ir pasijusti geriau.

Odos šveitimas ir dušo ritualas

Kai jau atsipalaidavote fiziškai, nurimote, nušveiskite kūno odą šveitikliu, sutelkdama dėmesį į išsausėjusias odos zonas, pavyzdžiui, alkūnes, kulnus, pėdas. Šveitikliai, kurių sudėtyje yra natūralių augalinių aliejų, stebuklingai paveiks odą, išmasažuos problemines odos sritis, o šveičiančiosios dalelės suaktyvins odos kraujotaką, padės pašalinti toksinus ir negyvas epitelio ląsteles. Po šveitimo nusiimkite dušo kepuraitę, palyskite po dušu ir nuplaukite plaukų ir odos kaukių likučius. Neskubėkite, pastovėkite po šiltu dušu kelias minutes, pajuskite kaip atsipalaiduoja raumenys, dingsta įtampa, leiskite mintims plaukti laisvai.

Pratęskite namų SPA malonumą

Išėjusi iš dušo, pratęskite atpalaiduojančias procedūras ištepdama visą kūną kvapniu losjonu ar kremu. Pamasažuokite vietas, kurios gali būti skausmingos ar jautrios dėl gimdos miomų (nugaros apačia, kojos ir t.t.) ar paprašykite savo mylimojo, kad pamasažuotų jis. Pamaitinkite veido odą drėkinančiuoju kremu, pasidarykite atpalaiduojančios arbatos puodelį. Įsitaisykite patogiai, paskaitykite gerą knygą ar pažiūrėkite filmą ir taip pratęskite šį tingų malonumą.

Kaip dažnai susikurti SPA namuose?

Jei jaučiate, kad jūsų pačių namuose susikurtas SPA padeda atsipalaiduoti, padarykite šias procedūras savo nuolatiniu įpročiu.
Jei gimdos miomų simptomai vis labiau vargina ir nebepavyksta nė kiek pailsėti, kreipkitės į savo gydytoją rimtos pagalbos, pasitarkite apie jums tinkamiausias gydymo galimybes.

1Spies JB., et al. The UFS-QOL, a new disease-specific symptom and health-related quality of life questionnaire for leiomyomata. Obstet Gynecol 2002; 99(2): 290-300

Send this to a friend