Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kaip neleisti gimdos miomoms sugadinti vasaros?

Kaip neleisti gimdos miomoms sugadinti vasaros?
23 birželio, 2015 amarone

Gimdos mioma dažnai itin išsekina1. Paprastai gimdos miomoms būdingi simptomai: nuovargis2, skausmas2 bei gausūs kraujavimai3. Kartais, dėl gimdos padidėjimo, gali būti išsipūtęs pilvas3. Visa tai, žinoma, daro stiprią įtaką savijautai ir varžo kasdienį gyvenimą – kartais net paprasčiausius sprendimus, kuo apsivilkti saulėtą savaitgalį. Visgi, išeitis tokioms moterims yra! Natalija Valevskaja, garsi Maskvos ir Milano mados kūrėja, turi keletą gerų vasariškų patarimų moterims, kenčiančioms dėl gimdos miomų.

VASARA PILNA PROGŲ PADEMONSTRUOTI DRABUŽINĖS LOBIUS

Ar teko jums praleisti, atrodo, valandų valandas peržiūrinėjant spintos turinį, ieškant ką gi apsivilkti? Taigi! O problemėlė darosi dar aštresnė saulėtomis vasaros dienomis! O Ar teko jums praleisti, atrodo, valandų valandas peržiūrinėjant spintos turinį, ieškant ką gi apsivilkti? Taigi! Ši problemėlė darosi dar aštresnė saulėtomis vasaros dienomis! O kaip jūs susidorojate su drabužinės iššūkiais pakviesta į vasarišką vestuvių puotą, gavusi netikėtą kvietimą į paplūdimį ar iškylą su draugais, nors gimdos miomos kasdien grasina parodyti savo charakterį ir viską sugadinti?
„Svarbiausia, vasarai rinkitės lengvus ir laisvai krentančius audinius“, sako Natalija. „Nebijokite šviesių, gaivių spalvų. Drabužių sluoksniavimas leis jaustis komfortabiliau ne tik keičiantis oro temperatūrai, bet ir sukurs neapibrėžtas formas, užmaskuos tas sritis, kurias norite paslėpti nuo aplinkinių dėmesio“.

KUO PUOŠTIS PER VESTUVES?

Vasara – vestuvių metas. Kai tik pašto dėžutėje randate kvietimą, nebeapleidžia mintys „Ką apsivilksiu?“ Iš tiesų, tuo labiausiai rūpintis turėtų tik vienas žmogus – pati nuotaka. Vestuvės paprastai reikalauja formalesnio aprangos kodo, todėl Natalija duoda keletą patarimų, kaip tokiomis progomis jaustis patogiai.
„Venkite aptempiančių drabužių, ypač – išryškinančių pilvą. Dažnai vestuvių metu tenka ilgai sėdėti, tad patogumas čia svarbiausia. Tai nereiškia, kad galite apsirengti bet kaip. Kruopščiai pasirinkę modelį ir kirpimą jūs galite puikiai atrodyti ir patogiai jaustis. Pavyzdžiui, lengvesnio audinio suknelė bei griežtesnio kirpimo švarkelis ar laisvesnės krentančio audinio kelnės su laisvesnio stiliaus viršutine dalimi. Pasirinkite spalvas, derančias prie jūsų odos atspalvio, juk nenorite atrodyti tarsi išblukusi. Šio sezono spalvos ryškios: mėlynos, žalios, violetinės, rožinės ir raudonos spalvų atspalviai, o vestuvėms taip pat idealiai tiks klasikinės spalvos.“

PAPLŪDIMYS / BASEINAS / IŠKYLA GAMTOJE

Kai vasara pačiam įkaršty, žurnalai, TV mirgėte mirga bikinių reklamomis. Jei jus kankina gimdos miomos, tos reklamos, turbūt, varo į neviltį. Dairydamiesi po paplūdimį, parkus, matome daugybę įvairaus dizaino maudymosi kostiumėlių, šortų, suknučių, susiaučiamų sijonų, tačiau kas iš tiesų labiausiai tinka, praktiškiausia ir patogiausia būtent jums?

„Jei proga yra ne šventinė, kasdienė, tai ir jūsų drabužiai gali būti paprastesni. Žinoma, kartais tai kaip tik gali tapti sudėtingesne užduotimi. Paprasto, lengvo audinio kelnės bei paprasti trumparankoviai marškinėliai ar šviesaus lengvo audinio abstraktaus piešinio susiaučiamas sijonas ar šortai – puikus pasirinkimas paplūdimiui, baseinui ar parkui. Venkite tokių apdarų, kuriuos sunku apsivilkti ar nusimesti, kai po jais dėvite maudymosi kostiumėlį. Vėlgi, svarbiausia sluoksniuoti, tinka pamaišyti audinius ir spalvas. Būtinai į rankinę įsimeskite tokių būtinų dalykėlių kaip saulės akiniai ir skrybėlaitė.“

ATMINKITE…

Juk tai vasara! Saulė! Griebkite ir susigrąžinkite savo gyvenimą, neatsisakykite kvietimų. Mėgaukitės paplūdimiais, parkais, netikėtomis iškylomis. Jei laikysitės kelių paprastų taisyklių rinkdamosi spalvas, audinius ir modelį, niekas nesugadins jūsų vasaros ir atostogų. Tik ne šiemet!

1 Borah BJ, Nicholson WK, Bradley L et al. The impact of uterine leiomyomas: a national survey of affected women. Am J Obstet Gynecol 2013;209(4):319.e1

2 Spies JB, Coyne K, Guaou GN, Boyle D, Skyrnarz-Murphy K, Gonzalves SM. The UFS-QOL, a new disease-specific symptom and health-related quality of life questionnaire for leiomyomata. Obstet Gynecol 2002;99:290–300

3 Gupta S., Jose J, Manyonda I. Clinical Presentation of Fibroids. Best Pract Res Clin Obstet Gynaecol 2008; 22(4): 615-626

Send this to a friend