Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kaip įveikti kelionės pragarą: kaip moterys, kenčiančios nuo gimdos miomų simptomų, planuoja kasdienes išvykas

Kaip įveikti kelionės pragarą: kaip moterys, kenčiančios nuo gimdos miomų simptomų, planuoja kasdienes išvykas
22 lapkričio, 2015 amarone

Turbūt esate girdėję išsireiškimą „pragariška kelionė“? Įdomu – o jums ar toli tenka važinėti į darbą? Ar pakeliui būna viešųjų tualetų? O ar teko kada nors pakeisti įprastą maršrutą, kad pakeliui būtų tualetas? Ko gero, jei jūs kenčiate nuo gimdos miomų simptomų, teko.

Kiek trunka jūsų kasdienė kelionė į darbą?

Kelionė į darbą – tai normali ir įprasta mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Nesvarbu, ar važiuojame autobusu, traukiniu, ar vairuojam automobilį, mes tam dažnai sugaištame per daug laiko. O kaip tai veikia mūsų sveikatą? Viena iš trijų dirbančiųjų, kurių kelionė į darbą trunka ilgiau nei 90 minučių, sakosi turėję kaklo ar nugaros problemų, per paskutinius 12 mėnesių iššaukusių pasikartojančius skausmus1. Joms taip pat dažniau diagnozuojamas aukštas cholesterolio lygis ir KMI. Nustatytas tiesioginis ryšys tarp kelionės laiko ir emocinės pusiausvyros: ilgiau važiuojantys į darbą žmonės dažniau patiria nerimą. O kaip su tuo susitvarko moterys, kurioms gyvenimą kartina dar ir gimdos miomos?

Kaip jūs ten nuvažiuojat?

Dažniausiai žmonės kasdieninėms kelionėms renkasi automobilį, traukinį ar autobusą. Nors automobilis, regis, patraukliausias pasirinkimas, tačiau, ieškant vietos pastatyti automobilį, gali tekti sukti ratus amžinai, o gal automobilį tiesiog su kažkuo teks net dalintis. Pasirinkus traukinį ar autobusą, rizikuojate vėluoti, o kartais apskritai keisti planus. Gimdos miomų sukeltas gausus kraujavimas ar skausmas gali pakoreguoti jūsų kelionę arba ją labai apsunkinti.

Kokiu transportu naudojatės?

Dažniausiai žmonės kasdienėms kelionėms renkasi automobilį arba visuomeninį transportą. Nors automobilis, regis, patraukliausias pasirinkimas, tačiau, ieškant vietos pastatyti automobilį, gali tekti sukti ratus amžinai. Pasirinkus viešąjį transportą, rizikuojate vėluoti, o kartais apskritai keisti planus. Gimdos miomų sukeltas gausus kraujavimas ar skausmas gali pakoreguoti jūsų kelionę arba ją labai apsunkinti.

Kaip sau palengvinti gyvenimą?

Štai keletas paprastų patarimų, kaip greitai sau padėti planuojant keliones, kai kamuoja gimdos miomų simptomai. Išsiaiškinkite, kur pakeliui yra tualetai, skirkite kelionei šiek tiek daugiau laiko, kad, esant reikalui, galėtumėte sau skirti valandėlę ir nereiktų skubėti. Jūs turbūt krepšyje visuomet turite įsidėjusi tai, kas gali būti reikalinga tokiu metu, gal net rengiatės patogesniais kelionės rūbais, o nuvykus į darbą persirengiate?

Bet ar užtenka „lengviau“, kai gali būti geriau?

Tačiau greitieji sprendimai galiausiai tik tokie ir lieka. Kodėl gi neišsprendus problemos visiems laikams, užuot be reikalo taiksčiusis su visais netikėtais nepatogumais planuojant keliones? Jau laikas kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti visas įmanomas gydymo galimybes bei palengvinti savo gyvenimą.
Laiku pasirūpinkite savimi, ir kitą kartą, kai važiuodama pateksite į transporto spūstį, jums teks nerimauti tik dėl to, kad šiek tiek pavėluosite į darbą.

 

1Gallup-Healthways Well-Being Index July 2009-June 2010 “Wellbeing Lower Among Workers With Long Commutes” Steve Crabtree

Send this to a friend