Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ką dėvėti gausių mėnesinių metu?

Ką dėvėti gausių mėnesinių metu?
6 birželio, 2014 amarone

Madinga ir su gimdos mioma. Neleiskite, kad gimdos miomos neigiamai paveiktų jūsų pasitikėjimą savimi ir sprendimus renkantis drabužius. Profesionali drabužių stilistė jums patars, kaip tai padaryti…

what_to_wear

Moterims, kenčiančioms ir kovojančioms su gimdos miomos pasekmėmis, kasdienis apsirengimas gali būti nelengva užduotis. Gausus kraujavimas per mėnesines, varginantys skausmai ir išsipūtęs pilvas net paprasčiausią apsirengimo procesą paverčia kova. O ką jau kalbėti apie pasikliovimą savimi, kurio stygių jaučia daugelis moterų.

Nemažai moterų klausia, kokia prasmė gražiai atrodyti darbe ar ypatinga proga, jei bet kurią akimirką kraujas gali pratekėti pro higienos priemones. Treninginių ar plačių kelnių pora ir patogus viršutinis drabužis atrodo daug geresnis pasirinkimas, tiesa?

„Blogai! – sako stilistė Suzanne Bernie iš Londono, pasak kurios, slėpti save – ne išeitis. – Jei vengsite pasirodyti pasauliui – jausitės dar blogiau. Gimdos miomą turinčios moterys vis dar gali atrodyti puikiai ir jaustis gražios, jei tik paisys kelių paprastų mados taisyklių. Ir dar – daugiau jokių atsisakytų kvietimų, neva neturite ką apsirengti!“

Suzanne tiki, kad kasdienių ar ypatingai progai skirtų drabužių pirkimas vis dar gali būti smagus.
„Svarbiausia – atsipalaiduoti, – sako ji. – Neskubėkite apsipirkdamos. Skirkite sau dvi valandas. Įsitikinkite, kad jums nereikia niekur skubėti, ir pasimėgaukite. Jei pirmieji trys pasimatuoti drabužiai netiko, nepulkite sakyti, jog jums jau atsibodo. Pamatysite, tikrai rasite tokį apdarą, su kuriuo atrodysite puikiai ir jausitės patogiai.“

Kadangi šnekame apie apsipirkimą, nepamirškite, kad šio žaidimo pavadinimas – „Atkaklumas“!

Kalbant apie drabužių pasirinkimą ir dėvėjimą, yra gausybė gudrybių ir būdų, kurie dailiosios lyties atstovėms padės užmaskuoti išsipūtusį pilvą, nukreipti dėmesį nuo probleminių vietų ir įžiebti pasitikėjimą savimi. „Kai moteris kenčia nuo gimdos miomos sukeliamų padarinių, ji nori ne tik jaustis patogiai, saugiai, bet ir atrodyti stilingai, – sako Suzanne. – Pagrindinis dalykas, kurį verta apsvarstyti, yra kelių aprangos sluoksnių naudojimas, kurie gali užmaskuoti išpūstą jūsų pilvuką, taip pat paslėpti dėl gausaus kraujavimo atsiradusias kraujo dėmes.“

„Išpūstam pilvui užmaskuoti puikiai tinka šalikai, suknelės su priekyje esančiomis klostėmis ir susagstomi laisvo modelio megztiniai – kardiganai“, – pataria profesionali stilistė S. Bernie.

Pagrindinis Suzanne patarimas, kuris padėtų nukreipti žvilgsnį nuo probleminių vietų, yra spalvų pasirinkimas. „Su spalvotais drabužiais būsite pastebimesnė, ryškesnė ir labiau pasikliausite savimi“, – sako ji.

Kitas Suzanne patarimas, padėsiantis nukreipti dėmesį nuo išpūsto pilvuko, – tai apnuoginti pečiai. „Pavyzdžiui, trumputė suknelė su vienu apnuogintu pečiu ar nuo peties nusmukęs megztinis puikiai tiktų vakaro renginiui ar ypatingai progai, – pabrėžia stilistė. – Jei norite atrodyti žavingai, pasirinkite įspūdingus karolius ar vėrinį, kurie žmogaus žvilgsnį nuo pilvo nukreiptų į kitą kūno dalį.“

Dėl gimdos miomos stipriai kraujuojančios moterys paprastai mieliau dėvi kelnes. „Rinkitės lengvo audinio kelnes ir dėvėkite jas su klostuotu, laisvai krintančiu viršutiniu drabužiu, – pataria S. Bernie. – O jei norite jaustis itin patogiai, rinkitės džinsus.“

„Beje, visada teikite pirmenybę minkštam natūraliam audiniui, o paprastą ir elegantišką įvaizdį sukursite dėvėdamos švarką ir sijoną“, – sako stilistė.

Paskutinis, bet ne prastesnis Suzanne patarimas – batai. „Svarbiausia, jog jie būtų patogūs. O kad jaustumėtės dar ir seksualios, atrodytumėte kiek aukštesnės, bateliai aukšta pakulne ir storu padu (anglų k. wedges) būtų tobulas jūsų pasirinkimas“, – sako profesionali drabužių stilistė.

Pasak Suzanne, svarbu eksperimentuoti su naujomis spalvomis ir stiliais. Bandymas nieko nekainuoja, tad tik išmėgindamos įvairiausius variantus labiau pasikliausite savo jėgomis ir atrodysite sau seksualesnės. Atminkite, jei dėvėsite tai, kas jus daro laimingas ir savimi patenkintas moteris, pakis ir jūsų požiūris į pasaulį.

Send this to a friend