Kontaktinė informacija

Jei jums kyla klausimų dėl sveikatos būklės ar gydymo galimybių, būtinai pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju. Laukelius, pažymėtus žvaigždute (*), privaloma užpildyti.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas svarbus „Gedeon Richter“. Tvarkydami bet kokius jūsų asmeninius duomenis, laikomės duomenų apsaugos teisės aktų.

Savanoriškai pateikdami savo asmeninę informaciją, jūs sutinkate su jūsų asmens duomenų saugojimu, apdorojimu ir naudojimu. „Gedeon Richter“ jūsų duomenis naudos tik tada, jei reikės susiekti dėl pranešimo apie įtariamą šalutinį poveikį, jei bus reikalingas išsamesnis paaiškinimas.

Susisiekimo forma dėl bendros informacijos

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Apie mus

Sveikiname apsilankius informacijos pacientėms centre

Jūs apsilankėte šioje svetainėje norėdamos sužinoti daugiau informacijos, nes jums ar jūsų pažįstamoms turbūt diagnozuota gimdos mioma arba jūs atsakingai rūpinatės savo sveikata ir tiesiog ieškote informacijos.

Gimdos miomos dažniausiai atsiranda 30–50 metų moterims, bet pasitaiko jų ir jaunesnėms, ir vyresnėms. Miomos – gerybiniai (ne vėžiniai) augliai, kurie atsiranda iki 40 proc. vaisingo amžiaus moterų organizme. Miomos apie savo egzistavimą jūsų organizme gali priminti gausiu, nereguliariu kraujavimu per mėnesines, stipriais mėnesinių skausmais, anemija, skausmu, maudimu pilvo apačioje ir nevaisingumu.

Ši svetainė jums padės daugiau sužinoti apie miomų tipus, jų sukeliamus negalavimus ir išsiaiškinti, kokios yra miomų gydymo galimybės.

Send this to a friend